Gatecon

Historie

Gatecon 2010 - David Nykl

David Nykl

Česky English

Důležitá data:

Co: Návštěva Davida Nykla Gateconu 2010

Kdy: 7. a 8. července 2010

Kde: na Festivalu fantazie v Chotěboři

Jak se zúčastnit: sekce Pro zájemce, nebo rovnou Přihláška

Kdo je David Nykl?

Dr. Radek Zelenka

"Ježiši, já s těma hercema nemůžu dělat!"

Jednoduše - David Nykl je herec, představitel doktora Radka Zelenky ze seriálu Stargate Atlantis. David je Čechokanaďan, narodil se v Praze a jeho rodiče emigrovali do Kanady, když mu byly dva roky. Hraje divadelní, filmové a reklamní role. V České reublice je znám zejmnéna kvůli skvělému ztvárnění vědce Zelenky v seriálu Stargate Atlantis, díky nemuž můžeme ve Stargate konečně slyšet češtinu!

Kdo je Dr. Radek Zelenka?

"Tak aspoň, aspoň tři mi dej!"

Dr. Radek Zelenka je skvělý vědec a inženýr, expert na antické technologie a jedinný český člen expedice na Atlantis. Jeho specialitou jsou lodní systémy Puddle Jumperů, hlášky a nadávky v češtině a špičkování s kolegou Rodney McKayem.

Co vás čeká?

"Do prdele, to je na hovno tohle to. Kdo to vymyslel, že budeme pod vodou tentokrát?"

David nebude na conu v České republice poprvé, již tu byl na Festivalu fantazie speciál, který se konal na podzim roku 2005 (fotogalerie) a na Festivalu fantazie 2007 (fotogalerie). Stejně jako minule se můžete těšit na diskuze a autogramiádu, focení s Davidem, možná Davida opět potkáte na baru a poklábosíte s ním.

Určitě se podívejte i na webové stránky Festivalu fantazie, jehož je Gatecon 2010 součástí. Dozvíte se tam mnohé důležité organizační informace o akci a získáte tam i přehled o programu ostatních bloků Festivalu fantazie. Mimo jiné budete muset tento web navštívit kvůli přihlášce na akci.

Kam dál?

"No jo, tak jo děcka, do toho jdeme jdeme jdeme, musíme tohle dodělat, pojďte už honem."

V druhém řádku menu tohoto webu najdete věci, které se bezprostředně týkají vždy právě toho nadcházejícího conu. Většina názvů sekcí je sebevysvětlující a proto by neměla orientace na našem webu dělat problémy. Pokud máte zájem o účast, či o ní alespoň uvažujete, pak je pro Vás povinná sekce Pro zájemce, kde se dozvíte většinu podstatných informací. Dále určitě navštivte sekci Program, ve které se dozvíte, co a kdy zajímavého můžete letos na Gateconu najít. Pokud stále nejste rozhodnuti, nahlédněte určitě i do sekce Historie, kde se z našich reportáží a fotogalerií dozvíte, jak vypadaly předchozí Gatecony a co si můžete od takové akce slibovat. I další sekce obsahují množství zajímavých informací a zájemce by je neměl vynechat. V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat jakýmkoli ze způsobů, které jsou uvedené v sekci Kontakty.

Určitě se podívejte i na webové stránky Festivalu fantazie, jehož je Gatecon 2010 součástí. Dozvíte se tam mnohé důležité organizační informace o akci a získáte tam i přehled o programu ostatních bloků Festivalu fantazie. Mimo jiné budete muset tento web navštívit kvůli přihlášce na akci.

Dr. Radek Zelenka Pro fanoušky Davida Nykla nebo Dr. Radka Zelenky máme také několik odkazů:
- Davidovy stránky
- Zelenkistická frakce - oficiální fanklub DN a RZ
- stručná biografie a úplná filmografie na imdb
- první český web o Zelenkovi
- první Davidův pozdrav českým fanouškům

Řekněte o této skvělé novince i svým známým a pokud můžete, pomozte propagovat návštěvu Davida Nykla i pomocí našich bannerů.

Novinky FF

01.02.2019
Obraz Michala Suchánka pro FF 2019

Pro Festival fantazie 2019 vytvořil parádní obraz opět Michal Suchánek. Můžete se těšit na placku, plakát, tričko, informační brožuru...

11.02.2019
Rekonstrukce KD Junior 2019

Rekonstrukce KD Junior proběhne v roce 2019. Na průběh FF to naštěstí nebude mít vliv, podařilo se nám vyjednat zahájení rekonstrukce po FF!

13.03.2018
FF web je aktuální pro rok 2018

Web Festivalu fantazie je v podstatných informacích aktuální pro rok 2018. V následujících dnech projdeme ještě všechny detaily a doplníme.

06.03.2018
FF 2018 v KD Junior

Další fáze rekonstrukce KD Junior se odkládá na další rok, letos ještě proběhne Festival fantazie v tradičním (i když již změněném) prostředí oblíbeného "Kádéčka".

20.02.2018
FF Cosplay 2018 má vlastní linii

10. ročník FFCosplay se uskuteční 4. 7. od 20. hodin. Soutěži bude předcházet jednodenní Cosplay Linie s workshopy a přednáškami o výrobě kostýmů.

16.02.2018
Obraz FF 2018

Autorem letošního obrazu pro Festival fantazie je Jakub Politzer. Objednejte si plakát, placku, infobrožuru. Celý plakát najdete zde.

17.02.2018
Rozmístění programu FF 2018

První zveřejněná verze rozmístění programu Festivalu fantazie 2018 se doufejme už nebude moc měnit. Počítá s KD Junior i s variantou gympl.

15.02.2018
Na webu FF 2018 se pracuje

Po PragoFFestu neodpočíváme, pracujeme na úpravě stránek a aktualizaci obsahu pro připravovaný Festival fantazie 2018. Máte se na co těšit!

design by omi
link nahoru
© 2002-2010, Stargate Command, o. s., gatecon@sg1.cz