Gatecon

Historie

Gatecon 2010 - David Nykl

David Nykl

Česky English

Důležitá data:

Co: Návštěva Davida Nykla Gateconu 2010

Kdy: 7. a 8. července 2010

Kde: na Festivalu fantazie v Chotěboři

Jak se zúčastnit: sekce Pro zájemce, nebo rovnou Přihláška

Kdo je David Nykl?

Dr. Radek Zelenka

"Ježiši, já s těma hercema nemůžu dělat!"

Jednoduše - David Nykl je herec, představitel doktora Radka Zelenky ze seriálu Stargate Atlantis. David je Čechokanaďan, narodil se v Praze a jeho rodiče emigrovali do Kanady, když mu byly dva roky. Hraje divadelní, filmové a reklamní role. V České reublice je znám zejmnéna kvůli skvělému ztvárnění vědce Zelenky v seriálu Stargate Atlantis, díky nemuž můžeme ve Stargate konečně slyšet češtinu!

Kdo je Dr. Radek Zelenka?

"Tak aspoň, aspoň tři mi dej!"

Dr. Radek Zelenka je skvělý vědec a inženýr, expert na antické technologie a jedinný český člen expedice na Atlantis. Jeho specialitou jsou lodní systémy Puddle Jumperů, hlášky a nadávky v češtině a špičkování s kolegou Rodney McKayem.

Co vás čeká?

"Do prdele, to je na hovno tohle to. Kdo to vymyslel, že budeme pod vodou tentokrát?"

David nebude na conu v České republice poprvé, již tu byl na Festivalu fantazie speciál, který se konal na podzim roku 2005 (fotogalerie) a na Festivalu fantazie 2007 (fotogalerie). Stejně jako minule se můžete těšit na diskuze a autogramiádu, focení s Davidem, možná Davida opět potkáte na baru a poklábosíte s ním.

Určitě se podívejte i na webové stránky Festivalu fantazie, jehož je Gatecon 2010 součástí. Dozvíte se tam mnohé důležité organizační informace o akci a získáte tam i přehled o programu ostatních bloků Festivalu fantazie. Mimo jiné budete muset tento web navštívit kvůli přihlášce na akci.

Kam dál?

"No jo, tak jo děcka, do toho jdeme jdeme jdeme, musíme tohle dodělat, pojďte už honem."

V druhém řádku menu tohoto webu najdete věci, které se bezprostředně týkají vždy právě toho nadcházejícího conu. Většina názvů sekcí je sebevysvětlující a proto by neměla orientace na našem webu dělat problémy. Pokud máte zájem o účast, či o ní alespoň uvažujete, pak je pro Vás povinná sekce Pro zájemce, kde se dozvíte většinu podstatných informací. Dále určitě navštivte sekci Program, ve které se dozvíte, co a kdy zajímavého můžete letos na Gateconu najít. Pokud stále nejste rozhodnuti, nahlédněte určitě i do sekce Historie, kde se z našich reportáží a fotogalerií dozvíte, jak vypadaly předchozí Gatecony a co si můžete od takové akce slibovat. I další sekce obsahují množství zajímavých informací a zájemce by je neměl vynechat. V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat jakýmkoli ze způsobů, které jsou uvedené v sekci Kontakty.

Určitě se podívejte i na webové stránky Festivalu fantazie, jehož je Gatecon 2010 součástí. Dozvíte se tam mnohé důležité organizační informace o akci a získáte tam i přehled o programu ostatních bloků Festivalu fantazie. Mimo jiné budete muset tento web navštívit kvůli přihlášce na akci.

Dr. Radek Zelenka Pro fanoušky Davida Nykla nebo Dr. Radka Zelenky máme také několik odkazů:
- Davidovy stránky
- Zelenkistická frakce - oficiální fanklub DN a RZ
- stručná biografie a úplná filmografie na imdb
- první český web o Zelenkovi
- první Davidův pozdrav českým fanouškům

Řekněte o této skvělé novince i svým známým a pokud můžete, pomozte propagovat návštěvu Davida Nykla i pomocí našich bannerů.

Error: It's not possible to reach RSS file...
design by omi
link nahoru
© 2002-2010, Stargate Command, o. s., gatecon@sg1.cz