Gatecon

Download

GATECON 2009 trailer

Druhý trailer na letošní Gatecon 2009. Už nám zbývá jen měsíc a všichni se těšíme.

GATECON 2009 - Wormhole X-Treme trailer

Seriál Wormhole X-Treme se konečně dostává i k vám. Již brzy…

Trailer na Gatecon 2008 - Video [XviD, MP3]

A máme tu další rok, další přípravu Gateconu a zároveň s tím tedy i zbrusu nový trailer. Ať se líbí!

Trailer [6.7 MB]

Trailer na Gatecon 2007 - Video [XviD, MP3]

Gatecon Team vám tímto představuje trailer na Gatecon 2007. Doufáme, že se vám bude líbit a zpříjemní vám přípravu na maturitu, zkouškové období, práci, čekání na con či jakoukoli jinou aktivitu, kterou se zrovna zabýváte. A pokud váháte o účasti, tak doufáme, že vás přesvědčí.

Trailer [8.7 MB]

Trailer Trailer

Tričkový workshop na Gateconu 2007 - Prezentace

V rámci Gateconu 2007 si můžete pod vedením Gatecon Teamu vyrobit vlastní trička s motivy Hvězdné brány. Pokud si stáhnete tuto prezentaci, dozvíte se jak na to.

Powerpoint [750 kB] | PDF [650 kB]

Prezentace Prezentace

Trailery na Gatecon 2006 - Video [DivX5, MP3]

Skupina amatérských filmařů Productions IMproved a Gatecon Team vám tímto představují trailery na Gatecon 2006. Doufáme, že se vám budou líbit a zpříjemní vám přípravu na maturitu, zkouškové období, práci, čekání na con či jakoukoli jinou aktivitu, kterou se zrovna zabýváte. A pokud váháte o účasti, tak doufáme, že vás přesvědčí. Máte možnost vždy trailer stáhnout ve dvou verzích, ve vyšší a nižší kvalitě. I nižší kvalita je poměrně koukatelná, takže pokud máte pomalejší připojení, neváhejte a berte ji.

Trailer 1 (Projev) - Nižší kvalita [4.6 MB] | Vyšší kvalita [8.6 MB]
Trailer 2 (Gejtkon) - Nižší kvalita [4.8 MB] | Vyšší kvalita [9.0 MB]
Trailer 3 (Director's cut) - Nižší kvalita [13.1 MB] | Vyšší kvalita [24.7 MB]

Trailer 1 Trailer 2

Reklama na Gatecon 2006 - Video [XviD, MP3]

V rámci příprav na Gatecon 2006 jsme na tuto nadcházející akci vyrobili reklamu, ve které jistě poznáte jednu populární reklamu z televize. A pokud náhodou nepoznáte, tak si ji užijte alespoň v naší podobě.

Reklama Prasátko - Vyšší kvalita [12.8 MB]
Reklama Prasátko - Nižší kvalita [2.4 MB]

Prasatko

Promo fotky Gateconu 2005 - Obrázky

Protože Teaser se mezi fanoušky velmi zalíbil, došli jsme pomocí jednoduché dedukce k tomu, že nás a naše tváře zkrátka máte rádi. Rozhodli jsme se tedy, že vydáme i propagační fotografie, které vznikly v rámci našich organizačních srazů. Pokud nás máte rádi opravdu hodně, můžete některé z nich dokonce použít jako wallpapery na vašem oblíbeném počítači. Tady jsou.

Supervrata promo 1 | Supervrata promo 2
Gatecon promo 1 | Gatecon promo 2 | Gatecon promo 3 | Gatecon promo 4
Gatecon promo 5 | Gatecon promo 6 | Gatecon promo 7 | Gatecon promo 8

Supervrata promo 2 Gatecon promo 7

Teaser na Gatecon 2005 - Video [XviD, MP3]

Vzhledem k velké popularitě a oblibě loňských hraných reklam jsme se rozhodli, že letos nezůstaneme pozadu a že také jednu vytvoříme. Nazvali jsme ji Gatecon 2005 Teaser, neboli česky řešeno dráždítko. Potěší jistě každého, i když zejména bude asi zajímavý pro ty, kteří viděli seriál Battlestar Galactica. Pokud vám něco bude připomínat, tak nejste na špatné stopě. Dost řečí, jdeme na to, užijte si to, ke stažení tentokrát pouze v jedné verzi.

Gatecon 2005 Trailer [6.8MB]

Trailer na Gatecon 2005 - Video [DivX5, MP3]

Připravili jsme pro Vás propagační trailer na Gatecon 2005, který doufáme, že se Vám bude líbit a že si ho užijete. Za pomoc s jeho přípravou děkujeme české fanfilmové skupině Production IMproved. Ke stažení ve dvou verzích

Vyšší kvalita [32 MB]
Nižší kvalita [8.5 MB]

Dabing celé epizody 6x10 (Cure) - Audio [MP3, 128kbps]

Náš první hotový dabing kompletní epizody je konečně k dispozici. Většina z vás ho již asi viděla na některé z našich předchozích akcí, kde byl promítán. Pokud vám unikl nebo se na námi nadabovanou epizodu chcete podívat znovu v klidu domova, máte teď možnost. Dabing je k dispozici v podobě samostatné zvukové stopy a většina rozumných přehrávačů videa vám umožní ji spustit spolu s originálním videem. To z pochopitelných důvodů ke stažení nenabízíme.

6x10 Cure CZ [38.6MB]

Reklamy na Superbránu a Gatecon 2004 - Video [XviD]

V rámci příprav Gateconu 2004 a především soutěže Superbrána pro Vás připravil Gatecon team dvě upoutávky na nadcházející akci. Tyto upoutávky zde máte k dispozici ke stažení a doufáme, že si je vychutnáte.

Reklama 1 [2.5MB]
Reklama 2 [3.0MB]

Reklama 1 Reklama 2

Ukázka dabingu - 6x10 Cure - Video

Toto je úsek vystřižený z našeho dabingu Cure, který se odehrál v měsíci březnu roku 2003 a byl následně promítán na Gateconu 2003 jako hlavní večerní program. Ukázka má délku 3:50.

Vysoká kvalita [38MB]
Nižší kvalita - část 1 [1.8MB] | část 2 [1.9MB] | část 3 [2.7MB]

Zkušební dabing - 5x08 The Tomb - Video

Následující ukázka byla pouze zkouškou, zdali jsme vůbec dabingu schopni a zdali výsledek bude jakkoli uspokojivý. Vzhledem k tomu, že podle nás byl, se s projektem pokračovalo, i když se zvolila jiná epizoda kvůli plánovanému televiznímu vysílání. Tato ukázka je z počátku epizody a má délku 2:03.

Vysoká kvalita [23MB]
Nižší kvalita - část 1 [3.3MB] | část 2 [1.6MB] | část 3 [3.3MB]

Error: It's not possible to reach RSS file...
design by omi
link nahoru
© 2002-2010, Stargate Command, o. s., gatecon@sg1.cz