Gatecon

Historie

Gatecon 2008

Čas Název přednášky Přednášející
Pondělí 30.06.2008 (přízemní sál KD)
09:00 - 10:00 SGA: 4x01 Adrift Gatecon Team
10:00 - 11:00 Promítání epizod SGI Gatecon Team
11:00 - 12:00 Stargate: Úvod a 1.-5. sezóna Elementál
12:00 - 13:00 Symboly brány Tar-ara Istandil
13:00 - 14:00 Egypt: Co nevíme o historii Egypta Gatecon Team
14:00 - 15:00 Stargate Merchandising Reaver.man
15:00 - 16:00 Danielova úmrtí Elementál
16:00 - 18:00 Treed Murray Klenotka
18:00 - 19:00 Stargate Games Reaver.man
19:00 - 20:00 SG1: 1x20 There but for the grace of god Gatecon Team
20:00 - 22:00 Zahájení Gateconu 2008 Gatecon Team
22:00 - 23:00 SG1: 1x22 Within the Serpent's Grasp Gatecon Team
23:00 - 00:00 The Serpent's Lair Gatecon Team
00:00 - 01:00 SG1: 3x06 Point of View Gatecon Team
Úterý 01.07.2008 (přízemní sál KD)
09:00 - 10:00 SGA: 4x02 Lifeline Gatecon Team
10:00 - 11:00 Skrz naskrz 10. sezónou SG-1 Petroit, Korchy
11:00 - 12:00 Stargate: Závěr a 6.-10. sezóna Elementál
12:00 - 13:00 Whump, slash, o čem je tu sakra řeč? Klenotka
13:00 - 14:00 Egypt: Hledání ztracených hrobů Gatecon Team
14:00 - 15:00 SG Jukebox - širý svět Stargate Tar-ara Istandil
15:00 - 17:00 Vyrobme si vlastní tričko cernaamodra
17:00 - 18:00 Technologie sci-fi: energetické zdroje Mikos
18:00 - 19:00 SG1: 4x03 Upgrades Gatecon Team
19:00 - 20:00 Pozemské lodě Reaver.man
20:00 - 22:00 Dabing: The Ark of Truth Shake_meloun a tým
22:00 - 23:00 SG1: 4x11 Point of No Return Gatecon Team
23:00 - 00:00 SG1: 5x12 Wormhole X-Treme Gatecon Team
00:00 - 01:00 10x12 200 Gatecon Team
Středa 02.07.2008 (přízemní sál KD)
09:00 - 10:00 SGA: 4x10 This Mortal Coil Gatecon Team
10:00 - 11:00 Skrz naskrz první sezónou SGA Miniel
11:00 - 12:00 Antické základny Arling
12:00 - 13:00 Zbraně ve Stargate vs Realita Koudy
13:00 - 14:00 Egypt: Dědictví faraonů Gatecon Team
14:00 - 15:00 McKayův jukebox Tar-ara Istandil
15:00 - 16:00 SG-Ruleta Airling
16:00 - 17:00 Záznam besedy se Zdeňkem Štěpánem JacobCarter, Shake_meloun
17:00 - 18:00 SGA-Project se představuje Klenotka
18:00 - 19:00 SG1: 3x16 Urgo Gatecon Team
19:00 - 20:00 Samantha Carterová na Atlantis Jarmom
20:00 - 21:00 Dabing Hvězdné brány JacobCarter, Shake_meloun
21:00 - 22:00 Slash ve Stargate Eva-sg
22:00 - 24:00 Stargate: Director's cut Gatecon Team
00:00 - 01:30 SG1: 1x01 1x02 Children of the Gods Gatecon Team
Čtvrtek 03.07.2008 (přízemní sál KD)
09:00 - 10:00 SGA 4x11: Be All My Sins Remembered Gatecon Team
10:00 - 11:00 Skrz naskrz druhou sezónou SGA Miniel
11:00 - 12:00 Ori a Alteráni Arling
12:00 - 13:00 Neobvyklé zbraně ve Stargate Koudy
13:00 - 14:00 Egypt: Nefertiti a ztracená dynastie Gatecon Team
14:00 - 15:00 Zelenkův Jukebox Tar-ara Istandil
15:00 - 17:00 Malování s SG cernaamodra
17:00 - 18:00 Návrat Daniela Martja
18:00 - 19:00 SG1: 2x21 1969 Gatecon Team
19:00 - 20:00 Co všechno nám ukázali chlapi z SG McBeck.C, Verones
20:00 - 21:00 Jewel Staite/Dr. Jennifer Keller Klenotka
21:00 - 22:00 Sex ve Stargate Arling
22:00 - 23:00 SG1: 1x17 Enigma Gatecon Team
23:00 - 00:00 SG1: 3x15 Pretense Gatecon Team
00:00 - 01:00 SG1: 5x09 Between Two Fires Gatecon Team
Pátek 04.07.2008 (přízemní sál KD)
09:00 - 10:00 SGA: 4x13 Quarantine Gatecon Team
10:00 - 11:00 Skrz naskrz třetí sezónou SGA Miniel
11:00 - 12:00 Zahraniční cony Klenotka
12:00 - 13:00 Soutěž "Akademie Dr. Meredith Rodneyho" MontyJack, Tar-ara Istandil
13:00 - 14:00 Egypt: Odhalení egyptských záhad Gatecon Team
14:00 - 15:00 SG music videa Top ten snorchl, Eva-sg
15:00 - 17:00 A Dog's Breakfast Klenotka
17:00 - 18:00 Návrat replikátorů Hypospray
18:00 - 19:00 SG1: 4x16 2010 Gatecon Team
19:00 - 20:00 Fenomény v SG komunitě Miniel
20:00 - 22:00 Galavečer Gateconu s GateWisterem Gatecon Team
22:00 - 24:00 Stargate: Ark of Truth Gatecon Team
00:00 - 01:00 SG1: 5x10 2001 Gatecon Team
Sobota 05.07.2008 (přízemní sál KD)
09:00 - 10:00 SGA: 4x16 Trio Gatecon Team
10:00 - 11:00 Skrz naskrz čtvrtou sezónou SGA Miniel
11:00 - 12:00 Maskování a taktika přepadů ve Stargate Koudy
12:00 - 13:00 Egypt: Tutanchamonův meteorit Gatecon Team
13:00 - 14:00 To nejlepší z Ark of Truth Petroit, Korchy
14:00 - 16:00 SGCA bojovka cernaamodra, Johny Idler
16:00 - 17:00 Mytologie vesmírných lodí Tar-ara Istandil
17:00 - 18:00 Ber nebo neber Hypospray
18:00 - 19:00 Stárgejt: Nasazení týmu 8,5 Productions IMproved
19:00 - 20:00 SG1: 4x06 Window of Opportunity Jarmom
20:00 - 22:00 Zakončení Gateconu a vaše hvězdy Gatecon Team
22:00 - 23:00 10x20 Unending - SGC dabing Gatecon Team
23:00 - 00:00 SG1: 6x08 The Other Guys Gatecon Team
00:00 - 01:00 SG1: 7x09 Avenger 2.0 Gatecon Team
Neděle 06.07.2008 (přízemní sál KD)
09:00 - 10:00 SGA: 4x18 Kindred I Gatecon Team
10:00 - 11:00 SGA: 4x19 Kindred II Gatecon Team
11:00 - 12:00 Gateconová dílnička Gatecon Team
12:00 - 13:00 SGA: 4x20 Last Man Gatecon Team

Další odkazy k Gateconu 2008

Anotace k jednotlivým pořadům

Galerie fotografií z akce

Novinky FF

13.03.2018
FF web je aktuální pro rok 2018

Web Festivalu fantazie je v podstatných informacích aktuální pro rok 2018. V následujících dnech projdeme ještě všechny detaily a doplníme.

06.03.2018
FF 2018 v KD Junior

Další fáze rekonstrukce KD Junior se odkládá na další rok, letos ještě proběhne Festival fantazie v tradičním (i když již změněném) prostředí oblíbeného "Kádéčka".

20.02.2018
FF Cosplay 2018 má vlastní linii

10. ročník FFCosplay se uskuteční 4. 7. od 20. hodin. Soutěži bude předcházet jednodenní Cosplay Linie s workshopy a přednáškami o výrobě kostýmů.

16.02.2018
Obraz FF 2018

Autorem letošního obrazu pro Festival fantazie je Jakub Politzer. Objednejte si plakát, placku, infobrožuru. Celý plakát najdete zde.

17.02.2018
Rozmístění programu FF 2018

První zveřejněná verze rozmístění programu Festivalu fantazie 2018 se doufejme už nebude moc měnit. Počítá s KD Junior i s variantou gympl.

15.02.2018
Na webu FF 2018 se pracuje

Po PragoFFestu neodpočíváme, pracujeme na úpravě stránek a aktualizaci obsahu pro připravovaný Festival fantazie 2018. Máte se na co těšit!

design by omi
link nahoru
© 2002-2010, Stargate Command, o. s., gatecon@sg1.cz