Gatecon

Hosté Gateconu Reloaded 2008

Stejně jako na FF 2007 tak i na letošní Speciál přijedou dabéři Hvězdné brány. Tentokrát to bude opět český Jack O'Neill - Miloslav Mejzlík a nově také český Jacob Carter - Václav Mareš. Během vystoupení budete mít možnost položit hostům vlastní otázky. Malé info o pozvaných dabérech si můžete přečíst níže. V programu bude beseda s nimi zařazena na pondělí 27. 10. 2008.

Miloslav Mejzlík

Miloslav MejzlíkDabér hlavní postavy prvních osmi sérií seriálu Hvězdná brána – Stargate SG-1, plukovníka/generála Jacka O’Neilla. Narodil se 7. července 1951 v Třebíči. Za svou kariéru si zahrál v mnoha divadlech, v současné době je ve stálém angažmá divadla Na Zábradlí. Širší veřejnosti je však především známý z televizního seriálu Rodinná pouta, kde ztvárnil jednu z hlavních postav, Hynka Skálu.

Václav Mareš

Václav MarešOd absolvování na pražské DAMU hrál mnoho divadelních, televizních i filmových rolí. Vidět jsme jej mohli například v detektivkách Případ mrtvého muže a Případ mrtvých spolužáků, ve snímcích Vrchní, prchni!, Smrt talentovaného ševce, Bota jménem Melichar, Skalpel prosím, nebo Der Lebensborn - Pramen života. V seriálech Bylo nás šest, Arabela aj. Svůj hlas propůjčil k dabingu mnoha filmů a seriálů. Ve Hvězdné bráně daboval Jacoba Cartera, pár vedlejších rolí má i v dabingu Battlestar Galactiky. V současné době hraje v několika pražských divadlech a v seriálu Ulice.

Error: It's not possible to reach RSS file...
design by omi
link nahoru
© 2002-2010, Stargate Command, o. s., gatecon@sg1.cz