Gatecon

Historie

Tau'ri, kree! 2009

Obecně

Tau'ri, kree!Fanklub Stargate Command o.s. společně s SGA-Project Fanklubem a stránkami www.sg1.cz vyhlašuje v rámci Gateconu 2009 třetí ročník literární soutěže Tau'ri, kree! Uzávěrka soutěže je 15. června 2009 (uzávěrka posunuta). Slavnostní vyhlášení proběhne na Festivalu fantazie v rámci Gateconu 2009 (Chotěboř, 6. 7. - 12. 7. 2009).

Soutěžit se bude v jediné kategorii, do které budou spadat všechny povídky s tematikou Stargate. Pokud jde o kategorii přístupnosti, povídky by měly být určeny co nejširšímu okruhu čtenářů bez rozdílu věku - tedy kategorie G (obecná), případně PG-13 (13+). Povídky určené pouze dospělým čtenářům nebudou do soutěže přijímány.

Povídky bude hodnotit porota složená jak ze znalců světa Stargate, tak z odborníků na český jazyk. Mějte prosím na paměti, že gramatické nedostatky (hrubky nebo překlepy) automaticky snižují hodnotu povídky v očích porotců.

Pravidla pro účast v soutěži

  1. Soutěže se může zúčastnit pouze ta povídka, která bude do 15. června zaslána na adresu johny.idler@sg1.cz.
  2. Původní (tzn. napsaná vámi) česky nebo slovensky psaná povídka dosud nepublikovaná v tištěné podobě a neúčastnící se minulých ročníků soutěže Tauri, kree! LZE však posílat povídky, které již byly před soutěží zveřejněny na internetu (takže povídky zveřejněné např. na stránkách Stargate SG-1 Fan povídky nebo na stránkách sg1.cz atd. se mohou soutěže zúčastnit).
  3. Rozsah povídky by neměl překročit 40 normostran (překročení rozsahu v řádu několika málo stránek bude tolerováno).
  4. Soutěže se nesmí zúčastnit členové poroty.
  5. Počet příspěvků od jednoho autora není nijak omezen.
  6. Vyhrazujeme si právo povídku vyřadit v případě, že svým obsahem nesplňuje kritéria soutěže.
  7. Do předmětu e-mailu uveďte "TK!". V průvodním e-mailu uveďte vaše jméno, či přezdívku, pod kterou chcete soutěžit (nutné!); dále zmínku, zda hodláte navštívit Gatecon, na kterém budou vyhlášeny výsledky a předány ceny (ceny by mohly být eventuelně předány na nějakém SG srazu nebo v krajním případě poslány poštou - pouze do ČR). Povídky posílejte jako přílohy k e-mailu ve formátu .doc(x), .rtf nebo .odf.
  8. Vyhrazujeme si právo soutěž zrušit v případě, že bude přihlášeno pouze pět nebo méně povídek.
  9. Zasláním příspěvku do soutěže autor dává svůj automatický souhlas s jeho bezplatnou publikací na webových stránkách a v případných dalších materiálech organizátorů soutěže.
  10. Hodnocení povídek bude probíhat tím způsobem, že každý z porotců seřadí soutěžní příspěvky tak, jak by se podle něj měly umístit. Zvítězí povídka, která bude mít nejlepší průměr. Výsledky soutěže včetně dosažených průměrů budou rovněž zveřejněny na stránkách.
Povídka pro inspiraci. Autor: Jack O'Neill, plukovník se smyslem pro humor

Závěrem

Těšíme se na Vaše soutěžní práce. Jakékoliv dotazy směrujte na adresu johny.idler@sg1.cz nebo na identitu Johny Idler do pošty na Lapiduchu.

Neváhejte a posílejte povídky. Bylo by škoda přijít o příležitost získat hodnotné ceny včetně originální SG knihy (nejspíše nějakého románu z vydavatelství Fandemonium) pro vítěze (ještě upřesníme, která knížka/knížky to bude/budou; práva na změnu vyhrazena).

Error: It's not possible to reach RSS file...
design by omi
link nahoru
© 2002-2010, Stargate Command, o. s., gatecon@sg1.cz